Psychologie - Mgr. Kateřina Odstrčil Vlachynská

Věřím v moudrost lidského těla. Věřím, že pokud pečujeme o svou duši, mnohem lépe pak lze zažívat pohodu, plně prožívat své emoce a žít tak, jak si přejeme a potřebujeme. Věřím, že žít šťastně je naší dostupnou možností.

Jsem psycholožkou a psychoterapeutkou, opírající se o rámec integrativní a gestalt psychoterapie. Svou terapeutickou práci stavím také na práci s tělem, neb se domnívám, že to často ví více, než jen slova.

Neustále se vzdělávám. Pracuji pod odbornou supervizí.

Kvalifikace

  • Vystudovala jsem jednooborovou Psychologii na Karlově univerzitě v Praze. V rámci studia jsem jeden rok strávila na Middlesex univerzitě v Londýně, kde jsem se věnovala výzkumu emoční regulace.
  • Jsem absolventkou integrativního psychoterapeutického výcviku INSTEP a výcviku v Labanově analýze pohybu (LMA Certification Programme, Edinburgh).
  • Jsem členkou České asociace pro psychoterapii.
  • Mám za sebou řadu jiných, menších, odborných kurzů (Psycholog ve zdravotnictví, Krizová intervence, Trauma a traumatická krize, Základy neurověd, Párová terapie – práce se zdravou vazbou a zdravou sexualitou, Authentic movement and therapeutic presence, Bodypsychoterapie, a další….).

 

Úhrada služeb

Aktuální stav smluvních vztahů s pojišťovnami:
VZP (111): služby hrazeny ze zdravotního pojištění
RBP (213): služby hrazeny ze zdravotního pojištění
ZPMV (211): služby hrazeny ze zdravotního pojištění
VoZP (201): žádost o nasmlouvání služeb zatím bez odezvy ZP
ČPZP (205): odmítla navázat smluvní vztah (PDF)
OZP (207): odmítla navázat smluvní vztah (PDF)

Služby nehrazené ZP jsou hrazeny přímou platbou klientem ve výši 900Kč za hodinu.

Kontakt a objednání